Saturday, June 25, 2016

Ei jäänud need jaanidki pidamata

Juba ongi jaanid möödas ja varsti jõulud ja nii see aasta lähebki nagu alati kombeks öelda.

Kuna puuvilla tehases on lõpp käes, siis anti kõigile võimalus lõpuni tööl käia (ilma vabade päevadeta) ehk ma oleksin 12 päeva saanud järjest tööl käia. Vabad päevad olid mul graafikus 24 ja 25 juuni, siis mõtlesingi,et ma loomulikult lähen tööle. Aga reedel kodus olles tundsin, et ma olen ikka nii väsinud ja juba nädal aega tagasi oli meil plaan tehtud, et meie juures on väike jaanituli. Ma juba mõtlesin, et ma siis jään jälle ilma sellest, kuna ühest peost juba jäin. Aga siis otsustasin ikkagi tööle mitte minna.

Kuna meil on siin nii agar ja tubli poiss nagu Artur, siis ta oli eelnevalt juba lõkkematerjali toonud ja nii nad panidki poistega armsa lõkke püsti. Kes meile siis külla tulid…
Põhimõtteliselt oli 6 eestlast, hollandi tüdruk ja saksa poiss. Nad on kõik päevases vahetuses ja tänu sellele said tulla. Mina ja Jacob ehk sakslane oleme ainsana öövahetuses praegu aga meil oli vabapäev.

Me lihtsalt istusimegi ümber lõkke ja rääkisime juttu. Kella 12 paiku olid kõik juba koju läinud kuna järgmisel päeval oli vaja tööle minna. Õnneks mina sain hommikul magada, kuna tööle pidin minema alles õhtul kell 7. 
Silva muidugi magas sisse ja ärkas selle peale, kui Artur talle facebookis helistas. Haha parim tunne, kui ise saad voodis olla ja keegi peab tööle minema. No ja kuna siin pidutseda aega pole, siis oli Silval muidugi jumala paha olla ja ma läksin talle juba tunni aja pärast uuesti järgi. 

Tulime koju, lebotasime päev otsa diivani peal, vahtisime sõpru ja siis läksin uuesti magama, et tööks ennast välja puhata. Oeh siin majas on ikka nii hea elada, ma ei tea mis siin nagu on. Heameelega ei lähekski ära. Aga kahjuks või õnneks  järgmisel nädalal see juba juhtub. 
Ostame Liisa ja Timo käest nende telgi ja muud vajalikud asjad ehk siis on plaanis telkida ja ööbida ilusates kohtades.


Esimene sihtpunkt on sõita üles Cairnsi. Cairns on väga populaarne sihtpunkt turistide jaoks oma troopilise kliima poolest ja seal on Great Barrier Reef, mis on üks seitsmest maailmaimest. Seal on kindlasti palju soojem ka, kui siin ja lõpuks saab siis randa ka minna. Siin on hetkel väga vihmane ja jahe nagu oleks eesti sügis, siin on tegelikult talv. Talv tähendabki vihma. 


Üks õige lõkkepilt ka ikka.
Tegelikult olid nädala tipphetked need, kui mu kallis kokaoskustega sõbranna valmistas meile sushit ja mereannipastat. Mina tegin ainult nii palju, et tõin poest sushimaterjali. See on ikka maailma hea tunne, kui keegi Sulle süüa valmistab, sellist luksust ei saa tihti.Nii meil elu ongi :)No comments:

Post a Comment