Saturday, April 1, 2017

Goondiwindi, Namoi cotton

Pärast Uus-Meremaad olin veel kaks nädalat Perthis Kaisa juures. Selle ajaga sain tuttavaks veel kahe  eestlase Marise ja Üllega. Kaisa leidis nad eesti emade facebooki grupist. Nad on Austraalias juba umbes 7 aastat elanud. Käisime Üllel külas, tal on 1,5 aastane väga armas poeg Aleksander. Ja Marisel on 5 kuune pisike tütar Ruby. Järgmisel korral tulid nad Kaisa juurde. Me isegi küpsetasime selleks puhuks toorjuustukoogi. Me mõlemad küpsetasime kooki esimest korda, aga imehästi kukkus välja.

Ja kuigi oli mul plaanis autoga sõita 4000 km Perthist Goondiwindisse. Aga kuna auto kontrollimisel tuli välja, et selle autoga enam pikka pidu pole. Siis otsustasin selle maha müüa ja lennupileti osta.

Nagu eelmise aastal  nii ka see aasta hakkan töötama nö puuvillatehases, aga seekord hakkan sõitma väikse tõstukiga. Lisaks sellele on rõõmustav uudis ka see, et öistvahetust enam ei ole. Eelmisel aastal oli mul vaheldumis öine-ja päevanevahetus. See oli minu jaoks ikka väga raske ja tegelikult olin valmis selleks ka see aasta.

29. märts lendasin Brisbane ning lennujaama tuli mulle vastu üks tore eesti poiss Margus, kellega koos ka Goondiwindisse sõitsime. Sõita oli 350km. Lennujaamast välja astudes tabas selline niiske õhk ja muidugi väga hull padukas. No tegelikult tuli kahe päevaga nii suur vihm taevast alla, et Brisbane kant oli kõik üleujutatud.

Elamise sain tänu ühele eesti tüdrukule Jekaterinale, kellega pidime algul tuba jagama, aga kuna nad olid juba enne Goondiwindis ja see  tuba, kus elama pidime  vabanes alles 30 märts, siis oli tal vaja leida midagi muud. Ma üldse ei teadnudki, milline see maja on kuhu elama lähen. Ma nagu ei osanud eriti milelksi ettevalmistuda, aga ees ootas mind suur maja, kus on 4 magamistuba, 2 vannituba, 2 elutuba ja suur bassein. Siin on ikka tõesti mõnus. Nagu Kaisa ütles, et jackpott!!
Need majad, kus ma elanud olen lähevad iga kord aina paremaks. Living the dreams!

Reedel oli meil siin juba väike koosviibimine. Hetkel elan koos ühe eesti paari Alice ja Ove, Siim, iirlane Stevo ja eile kolis sisse asiaadipaarike. Kahjuks Alice ja Ove kolivad järgmine nädal juba ära, nad elasid siin 5 kuud. Alice on väga äge tüdruk :)

Lisan mõned pildid kodust

No comments:

Post a Comment